Cooking Spray 454 g. Akcija

Cooking Spray 454 g.

Prieinamumas: Sandėlyje
11.50€ 9.00€
Be mokesčių: 7.44€
Gamintojas:WELLSLEY FARMS
Prekės kodas: WE_Cooking_Spray_454g
Svoris: 454 g

Greita peržiūra

Valgyk be riebalų ! Jeigu Jūs griežtai laikotės dietos, skaičiuojate visas dienos metu suvartoto maisto kalorijas, norite sulieknėti bei gerai jaustis, tai šis produktas kaip tik Jums. Viena porcija natūralaus alyvuogių aliejaus turi tik apie ...
+

Valgyk be riebalų !

Jeigu Jūs griežtai laikotės dietos, skaičiuojate visas dienos metu suvartoto maisto kalorijas, norite sulieknėti bei gerai jaustis, tai šis produktas kaip tik Jums. Viena porcija natūralaus alyvuogių aliejaus turi tik apie 20 kalorijų ir mažiau nei 3 gramus riebalų. Palyginimui, tam pačiam kiekiui riebalų, reikalingam paruošti pagardinti maistą, Jums prireiks mažiausiai apie 15 gramų sviesto arba valgomo šaukšto aliejaus, o tai jau sudaro virš 100 kalorijų.

Paskaičiuokime, kiek susidarys nuošimčių kalorijų visos dienos metu gautų iš Cooking Spray? Tai dar vienas šio produkto pranašumas. Sėkmingas kelias kūno svorio mažinimo procese yra ne griežta dieta, vienų maisto produktų ribojimu ar visišku jų atsisakymu, bet maisto įpročių koregavime bei didesnių sudeginamų kalorijų skaičiumi, negu jų gavimas su maistu.

Su Cooking Spray jums nereikės atsisakyti kepto maisto. Dabar Jūs drąsiai galite ruošti maistą, taip kaip Jūs norite, o ne taip, kaip jums rekomendavo gydytojas. Sutikite, tai labai svarbu, nes Jums taip pat svarbu patirti kuo mažiau diskomforto, jausti mažesnę psichologinę įtampą, kas įtakos greitesnį viršsvorio netekimą. Cooking Spray savo sudėtyje turi tik natūralias medžiagas. Naudojant šį aliejų, maistas nepridega, nesulimpa. Jis plačiai naudojamas konditeriniams gaminiams ruošti.

Jūs privalote išbandyti Cooking Spray.


Svieste / Margarine (1 šaukšte) 11.5 g / 104 cal; Aliejuje (1 šaukšte) 13.6 g / 122 cal

Cooking Spray maistinė vertė

Viename buteliuke - 1114 porcijų

   • Kalorijos 0
   • Kalorijos iš riebalų 0
   • Riebalų 0 g 0%
   • Cholesterolio 0 mg 0%
   • Natrio 0 mg 0%
   • Angliavandenių 0 g 0%Baltymų 0 g 0%

Sudedamosios dalys: augalinis rapsų aliejus, sojų lecitinas, suspaustos dujos.

Vartojimas: Viena porcija - purkšti apie 1/3 sekundės (0.25 g). Papurkškite 1 sekundę ant kepamo paviršiaus, keptuvės, grotelių ar ant kepinio.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Įvertinimas: Blogas           Geras