APIE MUS

About UsPrekių pirkimo ir pardavimo taisyklės

9.1. Pardavėjas prekes Pirkėjui pristato kurjerio pagalba. Nebent Jūs pasirinksite būdą prekes „Atvyksiu atsiimti į parduotuvę“ .

9.2. Pirkėjas formuodamas užsakymą įsipareigoja pateikti tikslų prekių pristatymo adresą ir kontaktinį telefoną;

9.3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ar remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui;

9.4. Pristatymo mokestis Lietuvos teritorijoje taikomas vadovaujantis bodysport.lt el.parduotuvėje pateikta informacija apie pristatymo įkainius arba jų nebuvimą.

9.5. Pardavėjas pasilieka teisę keisti prekių pristatymo mokesčius.

9.6. Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Pardavėjas įsipareigoja dėti visas pastangas, kad įsigyta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau. 

9.7. Gavęs prekes Pirkėjas privalo kartu su Pardavėjo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo / priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo ir priėmimo dokumentą, laikoma, kad siunta perduota tinkamos būklės, prekių pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti apžiūrint prekių išorę) nėra. Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė (-ės) yra pažeista (-os) ir (ar) prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo / priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Pardavėjo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir (ar) prekės (-ių) pažeidimo (neatitikimo) aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas, bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti apžiūrint prekių išorę.

9.8. Pristatymas į kitas valstybes galimas vadovaujantis lpexpress.lt įkainiais:  spausti čia

9.9 Nemokamas prekių pristatymas, Jūsų nurodytu adresu Lietuvos respublikos teritorijoje, pradedamas taikyti, kai prekių užsakymo suma yra nemažesnei nei 60 Eurų.